O NAS

Pasja, zdrowa wegetariańska dieta, sport, entuzjazm i chęć działania – to cechy, które połączyły nasze siły i starania. Dzięki nim powstała ICEVEGA

Ewa Trzetrzelewska-Lalik

EWA TRZETRZELEWSKA-LALIK

CEO / FOUNDER

Ewa związała się z rzemiosłem cukierniczym – w tej dziedzinie obroniła doktorat. Oprócz sukcesów naukowych, jest czynnym sportowcem – ultramaratończykiem biorącym udział w najtrudniejszych wyzwaniach sportowych.

Aneta Radłowska-Działo

ANETA RADŁOWSKA-DZIAŁO

COO / FOUNDER

Aneta zajmowała się głównie edukacją żywieniową i dietetyką. Zdrowe żywienie i roślinna dieta to jej codzienność.

Spółka PowerIce jest ukoronowaniem naszej wieloletniej przyjaźni. Studiowałyśmy na jednym roku technologię żywności i żywienia człowieka na Akademii Rolniczej w Krakowie. Po studiach przez wiele lat współpracowałyśmy przy wdrażaniu systemów jakości, projektowaniu nowych produktów spożywczych oraz przy projektach szkoleniowych. Razem postanowiłyśmy zmaterializować pomysł, nadać mu ramy i przekuć go w realny, pyszny produkt.

Od 2019 roku skutecznie i z pasją realizujemy wprowadzanie na rynek produktów wegańskich, bogatych w zdrowe białko roślinne, odpowiednich dla sportowców, a także osób z alergiami na białko mleka i jaj oraz z nietolerancją laktozy.

Do współpracy zaprosiłyśmy Magdę – wybitnego smakosza i znawcę żywności wysokiej jakości oraz Jarka – eksperta od spraw biznesu.